top of page

KONTAKT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ADRES

ul. Lipowa 82

08-300 Sokołów Podlaski

woj. mazowieckie

 

REZERWACJE POKOI/ STOLIKÓW

Recepcja/bar: +48 25 781 70 06

e-mail: recepcja@staradrukarnia.com.pl

REZERWACJE PRZYJĘĆ

Menadżer: 794 688 885

e-mail: biuro@staradrukarnia.com.pl

  • Stara Drukarnia
  • Instagram

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!

Szanowny Panie/Szanowna Pani

Mając na uwadze, że 25 maja 2018r. zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE znane szerzej pod nazwą GDPR (RODO) administrator serwisu internetowego którym jest Elmonter Bis Sławek Pietrzyk, ul. Lipowa 82, 08-300 Sokołów Podlaski, nazywany dalej Administratorem, dla spełnienia obowiązku informacyjnego określonego w art. 12 (Rozdział III) tego Rozporządzenia informuje niniejszym, że w obrębie swojej działalności stosuje politykę prywatności. 

W szczególności, informujemy tam o:

  • podstawach prawnych i celach oraz sposobach przetwarzania danych osobowych,

  • okresie przetwarzania i kategoriach odbiorców danych

  • Pana/Pani prawach jako osoby, której dane osobowe dotyczą, w tym o prawie dostępu do danych osobowych, ich sprostowania (w tym aktualizowania), prawie wniesienia sprzeciwu, prawie do wycofania zgody – o ile przetwarzanie danych opiera się na jej udzieleniu, a także o pozostałych uprawnieniach i sposobie kontaktowania się z nami celem ich realizacji.

Wskazujemy również dane organu nadzorczego, do którego może Pan/Pani złożyć skargę w razie uznania, że przetwarzamy Pana/Pani dane w sposób niezgodny z przepisami prawa.

W Polityce prywatności znajdują się również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych. Jednocześnie zapewniamy, że:

  • nie wykorzystujemy danych osobowych w celach innych niż przewidziane przepisami prawa lub łączącą nas umową,

  • przetwarzamy Państwa dane tylko w zakresie w jakim jest to niezbędne i dbamy o ich bezpieczeństwo.

Polityka prywatności

bottom of page